Duben 2009

13. května 2009 v 19:35 |  Alenka - deník (starší příspěvky)

Udělala jsem si z maminky apríl a hned prvního jsem se začla přetáčet z bříška na zádíčka...Zvládla jsem to několikrát za sebou, tak už to asi nebude náhoda :-))
Po pár dnech jsem se naučila přetáčet i ze zádíček na bříško...Přes noc to vždycky trochu zapomenu, ale už se zlepšuju...
Mám ráda záclony, líbí se mi je chytat rukou a dávat do pusinky, pak se mi moc líbí pampelišky na nástěnném kalendáři a podložky na stůl s pomeranči :-))
Brzy budou Velikonoce a já se nemohu vynadívat na zavěšené kralice, které maminka připevnila na výzdobu. Taky už se nemůžu dočkat, až se narodí bratraneček Iblíček.
15.4. mě čeká vítání občánků.
Začínám žvatlat: EBUBE, BLEBLEBLE, BEBE, BABA, EBLE

V pondělí 20.4. jsem ochutnala mojí první mrkvičku...moc mi šmakovala, skákala jsem po lžičce a chtěla jsem baštit sama, tak doufám, že mi takové dobrůtky bude mamka chystat i nadále...Byl u toho i tatínek a natáčel si mě :-))

Začli jsme s maminkou chodit na cvičení. Líbí se mi to i když některé cviky mně moc nebaví. Nejradši mám válení na míči, to se můžu hezky rozhlížet a pozorovat ostatní děti.

23.dubna se nám narodil nový kamarád a bratraneček Iblíček - Ondrášek. Už se těším, až si spolu začneme hrát.

Také jsem byla prvně na návštěvě u tety v Doubravě, moc se mi líbily jejich rybičky v akváriu.

Poslední den v měsíci jsem oslavila svojí první májku. Byli jsme na dětské párty v Nýřanech, trochu se to protáhlo, tak jsem nakonec usnula v kočárku. Vzbudila mě bouřka a hrozný hluk, tak mě to vylekalo, že jsem se rozplakala a nebyla jsem k utišení...Tak jsme nakonec museli domů. Škoda, příští rok vydržím určitě déle.

Je už hezké počasí a mně se přestalo líbit v kočárku. Je mi tam nějaký horko a nemám se k čemu přitulit, když nejsem zabalená v dece...Radši spinkám teď jenom doma..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama