Moje zážitky s rodinou

13. května 2009 v 10:27
Maminka a tatínek

Jsou mi stále na blízku a pořád se na mě smějí. Dělají vše pro to, abych byla spokojená a neplakala. Asi mě mají doopravdy rádi.

Babička Venka a dědeček Vašík
Jsou rádi, když k nim přijedeme na návštěvu. Babička mě vždycky vezme na procházku do česáku. Dědeček na mě dělá zvláštní obličeje a zvuky, které neznám a jsem z toho někdy trochu vystrašená. Moc se mi líbí pejsek Tedík, s tím bych se hrozně ráda kamarádila...Když zaštěká, tak se někdy leknu a rozpláču se. Babička mě ráda nosí přes rameno a ukazuje mi zajímavé věci u nich doma. Mluví na mě klidným hlasem stejně jako moje maminka.

Babička Jana a dědeček Jarda
Babička se mnou dělá podobné lumpárny jako tatínek. Dědeček se mě zatím trochu bojí a pozoruje mě jenom z dálky, ale stejně se na něj směju. Babička mě někdy přijede navštívit k nám domů a vezme mě na procházku.

Teta Terezka
Teta se na mě umí krásně smát. Když udělám nějakou srandičku, tak se vždycky rozesměje nahlas. Když mě chová, tak se se mnou ráda houpá na míči.

Teta Martička, strejda Jindra a Iblíček
Tetička se mi moc líbí, hlavně to její krásně veliké bříško s Iblíčkem, to mě opravdu zajímá. Moc ráda se u ní chovám a sedím iblíčkovi na hlavě...Strejda mě umí houpat v autosedačce jako na kolotoči. Já to mám moc ráda, ale maminku to trochu leká. Už jsem byla u tetičky a strejdy párkrát na návštěvě, hrozně s mi líbilo jejich akvárium s rybičkama a už jsem tam dokonce spinkala.

Teta Janička, strejda Jirka, Daneček a Denisek
Tetička mě moc ráda chová a povídá si se mnou. Už mě zkoušela i oblíkat a přebalovat. Já jí za to pořádně poblinkala a počůrala. Strejda se mě zatím trochu bojí a pozoruje mě jen z dálky. Daneček na mě dělá opïčky a směje se. Denisek je můj ochránce, který hlídá, aby mě nikdo netrápil, rád si mě i pochová.

Prababička ze Stoda
Má velkou radost, když k ní přijedeme s maminkou na návštěvu. Je vždycky dojatá a říká, že jsem maminky největší štěstí. Směje se na mě a říká, jak už jsem velká holka.

Prababička z Plzně
Chodí se na mě dívat, když jsem na návštěvě u babičky Venky. Líbí se mi její veliké brýle, někdy jde spolu s námi s babičkou na procházku do česáku.

Prababička z Nýřan
Občas se na mě přijede podívat domů a někdy přijedu já za ní. Má ze mně velkou radost a ráda si mě pochová.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama