Můj horoskop

13. května 2009 v 21:18 |  Alenka - něco o mně

Slunce ve Vahách

Znamení zvěrokruhu


Snad aby učinili radost názvu svého znamení, jsou lidé narození ve znamení Vah většinou rozvážní, vyvážení a harmoničtí. V každém případě dřív než se odváží, rozvažují. Je možné, že se v jejich středu najde zbrklejší jedinec, ale to bývá opravdu vzácná výjimka.
Měsíc ve Lvu

Měsíc - Luna


Bezpeční se cítíte ve chvílích, kdy dokážete na druhé udělat dojem a získáte chválu a obdiv. Přesto, když se dostanete do středu zájmu, můžete se ocitnout v rozpacích. Pravděpodobně toužíte po penězích a společenském postavení, a máte silnou schopnost toho dosáhnout.
Ascendent v Býku

Ascendent / Descendent


Člověk s Ascendentem v Býku vstupuje do života pozvolna, ale projevuje při tom vytrvalost. Nikam se nehrne, ale plánuje, buduje a pracuje systematicky na dosažení svého cíle. Je zde nebezpečí lenosti, netečnosti, nebo setrvávání v jistotě, která už nemá účel ani smysl.
Váhy +
Měsíc ve Lvu

Kombinace Slunce a Měsíce


Přesnější a detailnější charakteristiku Slunečního znamení je možné získat podle kombinace se znamením Měsíce. Dohromady podají přesnější obraz než jen samotný význam Slunečního nebo Měsíčního znamení.
Postavení všech planet

Sluneční soustavaSlunce: Váhy Měsíc: Lev Merkur: Váhy Venuše: Střelec Mars: Štír Jupiter: Kozoroh Saturn: Panna Uran: Ryby Neptun: Vodnář Pluto: Střelec
HOROSKOPY

Krysa (Země)

Čínský horoskop


Krysa má šarm, neobyčejnou útočnost a bojechtivost. Na první pohled se přitom zdá být klidná, vyrovnaná a veselá, zdání ovšem klame. Za tím vším se skrývá neustálý vnitřní pohyb a záměrně pěstovaná agresivita.

Ořešák

Keltský horoskop


Lidé narození pod vládou Ořešáku jsou stejně jako on tvrdí a nepoddajní. Mívají zpravidla velké ambice a za svým cílem dokáží jít velmi vytrvale. Mají dokonalý cit pro strategii a díky své inteligenci dokáží vymýšlet i realizovat plány, na které se jiní lidé neodváží pomyslet ani ve snu. Chybí jim však přizpůsobivost a chybují tam, kde je třeba improvizovat.


Havran

Indiánský horoskop


Typická je pro lidi narozené v totemu Havrana potřeba společnosti a společenského života. Nemají rádi samotu, ve skupině se cítí bezpečně a sebejistě. Bývají to otevřené, přátelské a vstřícné povahy. Umí navazovat nové známosti, jsou komunikativní, mají diplomatický talent.NUMEROLOGIE

22. den - VytrvalostNumerologie - den narození
Tato osoba je citlivá a laskavá. Potřebuje pro to oporu partnera. Je praktická a důkladná. Je metodická a má organizátorské schopnosti. Snadno provádí praktická rozhodnutí.
Životní číslo - 622.10.2008 = 2 + 2 + 1 + 0 + 2 + 0 + 0 + 8 = 15 = 1 + 5 = 6

Numerologie - životní číslo
Velmi často tato osoba bude před volbou a je třeba se dobře rozhodovat tváři v tvář vznikajícím příležitostem. Partnerství, rodina, domov jsou základem pro úspěch. Ráda pomáhá druhým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama