Únor 2010

9. dubna 2010 v 16:02 |  Alenka - deník (starší příspěvky)
Hned začátkem měsíce jsme se s maminkou vypravili na první opravdovou dovolenou. Byli jsme v Nových hradech ve Wellness hotelu Rezidence. Moc se nám to oběma líbilo. Byla s námi teta Martinka, Terezka, strejda Jindra, Ondrášek a babi s dědou. Já se nejvíc vyřádila v bazéně, ale chodila jsem i do solné jeskyně (tam se mi líbilo trošku míň). Maminka si to také užila, chodila večer plavat a do sauny, když já jsem spinkala (to mě hlídala babi s dědou) a na masáže. Tatínek s námi nebyl, ale měl radost, že jsme si to tak užili a příště s námi určitě vyrazí.

11.2. jsem byla poprvé u zubaře. Byla jsem hodná, i když jsem nechtěla moc otevřít pusinku, ale nakonec se to podařilo a dostala jsem obrázek s kočičkou. Zoubky mám prý krásný a zdravý!!!

Postavila jsem si s rodiči svého prvního sněhuláka...Šel s námi na vycházku tatínek a po dlouhé době jsme se vypravili přes koleje do lesa...Sněhem musel tatínek kočár sice táhnout, ale nakonec jsme dorazili na kraj lesa a rodiče se pustili do sněhuláka...Docela se jim povedl, já jsem jen přihlížela a hodnotila. Zpátky jsme šli přes město a já ťapala opravdu velký kus pěšky s tatínkem za ruku..

Na procházkách už toho ujdu opravdu hodně. Jsem šikulka.

Maminka s tetou Martinkou si pro nás vymysleli nové hraní. Teta vždy pošle mamince nějaké náměty na hry a maminka zase tetě. S Ondráškem se nám to zatím moc líbí, tak doufáme, že to maminkám dlouho vydrží.

16.2. jsem byla na očkování prvním Priorixem. Maminka připlatila a nechala mě naočkovat i proti neštovičkám. Paní doktorka zjistila, že mám kýlu nad pupíčkem a musíme do nemocnice na kontrolu. Snad to bude dobré a nebudou mi nic zlého dělat.

Byla jsem také poprvé na zabíjačce. Moc se mi to líbilo, i když žádnou jitrničku jsem ochutnat nedostala.

Oblíbila jsem si nové slůvko TAM a používám ho teď místo TAJÍ (TADY). Také se ze mně stala průvodčí. Hlídám každý vláček, poznám ho po zvuku a maminka mě musí vyzvednout, abych zkontrolovala kolik měl vagónků. Stejně jako vláčky hlídám i popeláře a kontroluju, jestli vysypávají všechny popelnice.
Jestli nebudu průvodčí, tak určitě veterinářka. Každé ráno pomáhám mamince krmit psíky a hrozně už se na to vždy těším. Večer, když je tatínek zavře do předsíně, tak jim nosím odměny a na procházce na ně volám - tedy zatím jen na Báru - BÁÁR..ale už umím říct i ELÍ.
Krásně umím napodobit zvuk páva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama