Pohádky

30. března 2011 v 23:20 |  Alenka - blog
Začínám si uvědomovat, že nepotřebujeme hračky. Alenka si vystačí sama se sebou, pár plyšákama a živým asistentem (maminka nebo tatínek).
Dramaticky ztvárňujeme oblíbené pohádky. Začalo to pohádkou o červeném slonisku z Medvídka Pů...Alenka hraje medvídka, maminka hraje: tygra, sloniska, prasátko a Kryštůvka Robina. Nepotřebujeme žádné kostýmy ani rekvizity (stačí pár plastových kelímků jako medy a dětská fantazie)...Ája je nadšená a hru velice prožívá...dramatickým hlasem křičí: "Pasátko, pasátko vstávej!! U mě doma je velkej čevenej slon s modvým chobotem a papá mi šechny medíky!!!"

Dalšími oblíbenci jsou Kočička a pejsek - Jak myli podlahu, Jak vařili dort. Je neuvěřitelné, jak Alenka přistoupila na hru na jako...pejsek jako napustí vodu do kelímku, který může být klidně také jako...stejně tak mýdlo je jako na stole, v prázdném hrnci se jako míchá dort, který se pak peče v jako troubě, která se zapíná jako knoflíkem...Boris Hybner by z nás měl radost :-))...

V pohádce O Budulínkovi Alence vůbec nevadí, že liščata hraje plyšový pejsek, ovce, tygr....prostě Alenka je holčička, která nezkazí žádnou legraci:-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama