Dětská logika

5. ledna 2012 v 22:23 |  Alenka - blog
1. situace - Stříhání koně
Alenka chce ostříhat hřivu houpacímu koni.
Alenko, to nemůžeš.... Mami proč? Vždyť Ty mě taky stříháš....Ale to nejde, koníkovi už by hříva nenarostla...To nevadí....Alenko ne.
Alenka si s koněm zalézá za stůl, schovává se stříhá....Alenko, řekla jsem Ti, že toho koníka nemůžeš stříhat...Mami, Ty mě vidíš?...Ne Alenko, já slyším, jak cvakají nůžky...
Alenka táhne koně na záchod s nůžkami v ruce, zavírá se a pouští větrák...Já s předpokladem, co se děje opět zasahuji....Alenko, řekla jsem, že nebudeme stříhat toho koníka!...Alenka vyvaleně kouká...mami Ty mě slyšíš až sem?

2.situace - Výstava obrazů
Alenka chce vystavit svoje obrázky....Mami dáš mi kulíky? Já ty obrázky pověsím čeba tady na ubrus, to bude krásný...Alenko na ubrus je nevěš, to bys něco strhla ze stolu...nic jsem rychle nevymyslela jiného a tak Alenka jedná...za chvilku slyším...mami už jsem je vystavila, podívej, jak je to krásný...obrázky jsou nalepené na zdi...Alenko, jak jsí je tam přilepila...no lepidlem mami...ale přeci jsme řekli, že na zeď se nic nepíše ani nemaže...ale já nic nemazala na zeď, já namazala ty papírky...Alenko opravdu to nejde, musíme to sundat....za chvíli přichází tatínek na oběd...Tatí podívej...škub a Alenka vytahuje obrázek, který místo na zeď přilepila zespodu na stůl...Tatínek se dívá, že pod stolem jsou přilepené ještě další tři výtvory....No Ájo, na stůl se obrázky přece nelepí!!!!.....Alenka výhružně...Tatííí a na zeď se taky nelepí!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama